У матчі першого туру групового етапу квартету D національна команда Аргентини не без зусиль здолала чилійців. Другим суперником біло-блакитних на турнірі стала менш амбіційна збірна – команда Панами.

Кубок Америки 2016: обзор матча Аргентина - Панама

Збірна Аргентини вважається головним фаворитом ювілейного Кубка Америки з футболу. У зв’язку з цим гра зі збірною Панами не повинна була складатися для аргентинців дуже вже складно. Сенсації на полі не відбулося. Збірна Аргентини мала тотальну перевагу і здобула велику і впевнену перемогу.

У стартовому складі аргентинців знову не було капітана. Ліонель Мессі ще не готовий після травми виходити в основі збірної. Але і без Мессі аргентинці забили швидкий гол. На 7-й хвилині Анхель Ді Марія зі штрафного добре навісив в район воротарського майданчика, де Ніколас Отаменді головою переправив м’яч у сітку. 1:0 повела збірна Аргентини.

Другого голу аргентинців 55 тисяч глядачів чекали більше години, хоча ще в першому таймі Гонсало Ігуаїн міг збільшувати перевагу фаворитів. На 61-й хвилині відбувся довгоочікуваний вихід на поле Ліонеля Мессі, а вже через сім хвилин капітан аргентинців оформив свій перший м’яч на турнірі точним ударом з меж штрафної площі.

Ліонель забив ще двічі. Спочатку на 78-й хвилині лідер атак аргентинців точно вразив дев’ятку зі штрафного, а потім оформив хеттрик за три хвилини до кінця зустрічі.

Підсумковий рахунок на табло встановив інший зірковий форвард збірної Аргентини Серхіо Агуеро. Нападник на 90-й хвилині головою відправив м’яч у ворота після скидки Маркоса Рохо.

Підсумковий рахунок матчу 5:0 на користь збірної Аргентини гарантував переможцям вихід у стадію плей-офф. У аргентинців після двох матчів на турнірі дві перемоги. У збірної Панами залишається лише три очки.