Після перемог у перших двох матчах колумбійці вже забезпечили собі вихід в наступну стадію “Копа Америка 2016”. У заключному матчі збірної належало зустрітися з Коста-Рікою.

Кубок Америки 2016: обзор игры Колумбия - Коста-Рика

Для продовження боротьби на турнірі костариканцам була необхідна перемога в матчі з Колумбією. Причому, бажано було забивати багато, так як в разі поразки американців від парагвайців між збірними Парагваю і Коста-Рікою підраховувалася б різниця голів. Команда, яка стала головною сенсацією на мундіалі в Бразилії в 2014 році (Коста-Ріка) зробила зі свого боку все можливе – була здобута перемога над Колумбією.

Матч Колумбія – Коста-Ріка вийшов поки самим захоплюючим на турнірі. Глядачі побачили п’ять забитих м’ячів, перший з яких був оформлений вже на другій хвилині. Венегас з-за меж штрафного шикарним ударом послав м’яч у дальню дев’ятку. Збірна Коста-Ріки повела 1:0.

Футболісти Колумбії швидко відігралися. Вже на 6-й хвилині рахунок на табло став рівним. Відзначився Франк Фабра. Надалі гра проходила з двосічними атаками, в яких досягли успіху костариканцы. Їх атакуючі дії призвели до автоголу. Герой 6-ї хвилини Фабра зрізав м’яч у власні ворота. Футболісти Коста-Ріки на радість своїх уболівальників повели в рахунку 2:1 (на секундомірі йшла 34-я хвилина).

У другому таймі голи у ворота обох суперників продовжилися. Спочатку костариканцы збільшили свою перевагу в рахунку. На 58-й хвилині Брайн Ов’єдо віддав гольову передачу на Сельсо Борхеса, удар якого в нижній кут воріт виявився точним. Костариканцы повели з різницею в два м’ячі. Однак до закінчення матчу рахунок на табло знову змінився.

Лідер колумбійців Хуан Куадрадо зробив гольовий пас на Марлос Морено Дурана, який і розстріляв голкіпера з меж штрафного. Сильнопосланный м’яч влетів у ближній кут воріт. Цей гол став останнім у матчі.

Підсумковий рахунок 3:2 на користь збірної Коста-Рики тільки зіпсував настрій колумбійцям перед плей-офф. А для самих переможців не приніс очікуваного результату: американці виграли свій матч у Парагваю. Таким чином, збірна Колумбії займає друге місце в групі А, а Коста-Ріка опускається на третю сходинку і вибуває з турніру.