Національна збірна Бразилії на Копа Америка 2016 початку турнір безгольовою нічиєю. У другому турі п’ятикратним чемпіонам світу протистояла національна збірна Гаїті.

Копа Америка 2016: обзор матча Бразилия - Гаити

Перед початком матчу мало хто міг припустити, що титулована південноамериканська збірна випробує які-небудь проблеми з явним аутсайдером турніру збірної Гаїті. Сенсації на футбольному полі не відбулося. Бразильці мали повну перевагу в усіх компонентах гри. За матч жовто-сині завдали 20 ударів по воротах, з яких 13 були в рамку. Гаїтяни змогли відповісти дев’ятьма ударами (чотири досягли створу). Перевага у володінні м’ячем до кінця зустрічі склало 65% на 35% на користь південноамериканців.

Бразильці очікувано почали активно. На 14-й хвилині Філіпе Коутіньйо ударом з лінії штрафного відкрив рахунок. Він же подвоїв перевагу бразильців на 29-й хвилині після гольової передачі Джонаса. Через шість хвилин бразильці довели рахунок до розгромного. Захисник “Барселони” і збірної Бразилії Дані Алвес навісив у штрафну, а Ренато Августо увігнав м’яч під поперечину. Перший тайм завершився перемогою Бразилії 3:0.

Друга половина зустрічі стала більш результативною. На 59-й хвилині Габріель і через вісім хвилин Лукас довели рахунок до непристойного – 5:0 на користь бразильців. Після п’ятого пропущеного м’яча гаїтяни змогли розпечатати ворота фаворитів. Джеймс Маркелин на 70-й хвилині вразив ворота Алиссона.

В кінці матчу бразильці ще двічі змогли засмутити гаїтян. На 86-й хвилині Ренато Августо оформив дубль, а вже в компенсований час перший хет-трик на турнірі організував Філіпе Коутіньйо.

Підсумковий рахунок у матчі 7:1 на користь Бразилії дозволяє жовто-синім набрати чотири очки після двох матчів. Команда Гаїті залишається з нулем у графі набраних очок і опускається на останнє місце в групі Ст.