19-го квітня 2016 року визначився черговий тріумфатор розіграшу Кубка Гагаріна. Сезон КХЛ 2015-2016 був дуже цікавим і захоплюючим для глядача, матчі плей-офф турніру нітрохи не поступилися за своїм напруженням попереднім розіграшів.

"Металлург" - обладатель Кубка Гагарина 2016

Магнітогорський “Металург” став переможцем плей-офф розіграшу Кубка Гагаріна 2016. Уральські хокеїсти вдруге в історії підняли над собою найпрестижніший клубний хокейний трофей Європи. У фіналі южноуральцы здолали переможців регулярного сезону московських “армійців”.

Лише в сьомому матчі фінальної серії визначився переможець Кубка Гагаріна 2016. “Металург” на чужому полі зміг зламати опір ЦСКА з рахунком 3:1. Справжніми героями у вирішальному сьомому матчі стали форвард Магнітогорська Євген Тімкін і захисник Кріс Лі. Перший закинув дві шайби: відкривши рахунок у першому періоді і вразивши порожні ворота “армійців” в кінці матчу. Кріс Лі став автором другої (переможної) шайби “Металурга”. Підсумковий рахунок сьомого протистояння фіналу Кубка Гагаріна 3:1 на користь южноуральских хокеїстів.

На шляху до фіналу “Металург” у чвертьфіналі обіграв у шести матчах єкатеринбурзький “Автомобіліст” (рахунок у серії 4:2). На наступній стадії була зломлена новосибірська “Сибір” (рахунок матчів 4:1). У фіналі Східної конференції “Металургом” був переможений уфимський “Салават Юлаєв” в п’яти матчах.

Перемога в Кубку Гагаріна 2016 стала повторенням для “Металурга” результату дворічної давності. У 2014 році южноуральцы в семи матчах здолали у фіналі празький “Лев”. Таким чином, “Металург” став третім клубом КХЛ, є дворазовим володарем престижного трофею (інші команди: московське “Динамо” і казанський “Ак Барс”).

По завершенні сьомого матчу серії з ЦСКА був вручений приз найціннішому гравцеві плей-офф КХЛ 2016. Ним став капітан і справжній лідер “Металурга” Сергій Мозякин.