Матчі 1/16 Ліги Європи УЄФА почалися 16-го лютого. Для російських шанувальників футболу перше протистояння стадії плей-офф викликало особливий інтерес. Столичний “Локомотив” вирушив до Стамбула для протистояння “Фенербахче”.

Лига Европы 2015-2016: обзор матча Фенербахче - Локомотив

Всупереч очікуванням деяких футбольних фахівців матч “Фенербахче” – “Локомотив” розпочався в спокійному темпі. Турецькі футболісти не чинили тиск по всьому полю, як це зазвичай личить господарям. Перша п’ятнадцятихвилинка зустрічі запам’яталася лише одним гольовим моментом. Форвард “Фенербахче” Робін Ван Персі з наддувним флангової подачі не зміг переправити м’яч у ворота. Згодом турки продовжували використовувати флангові подачі, одна з яких все ж таки увінчалася голом.

На 18-й хвилині матчу півзахисник “Фенербахче” Соуза відгукнувся на навіс у воротарський майданчик. Гравець стамбульського клубу головою переправив м’яч у ворота “Локо”. У Гільєрме не було шансів відбити удар, проте голкіпер “Локомотива” в момент самої подачі не зіграв на виході, що і зумовило відкриття рахунку у грі.

Після забитого м’яча гра заспокоїлася. Футболісти “Локомотива” так і не змогли до перерви істотно додати в атаці, що свідчило про слабку готовність клубу до відновлення сезону. Турецькі футболісти також не створили гольових ситуацій біля воріт москвичів, хоча і мали явну територіальну перевагу.

У другому таймі якісного поліпшення гри “Локомотива” не спостерігалося, а футболісти “Фенербахче” продовжували акцентовано загрожувати воротам суперника допомогою верхових подач в штрафну площу. Територіально турецькі гравці перевершили суперника. У всіх лініях “Фенербахче” виглядав сильніше російських футболістів.

Цілком логічним підсумком другого тайму став другий гол у ворота Гільєрме, забитий тим же Соузой. Бразилець оформив дубль черговим ударом з меж воротарського після навісної передачі. На табло загорілися невтішні 2:0 не на користь господарів. Соуза оформив другий гол на 72-й хвилині.

Після пропущеного м’яча “Локо” все також бідно і блідо виглядав в атаці. Забити швидше могли господарі поля. Особливо тривожно було вже в компенсований час. Однак голкіпер Гільєрме і поперечина зіграли за гостей.

Підсумковий рахунок матчу 2:0 на користь “Фенербахче” відобразив реальне перевагу господарів. Тепер підопічним Ігоря Черевченко належить відповідна зустріч у Москві через тиждень.