10-го червня у Філадельфії відбувся матч другого туру групового етапу в квартеті С. Глядачі стали свідками матчу національних збірних Уругваю і Венесуели.

Копа Америка 2016: обзор матча Уругвай - Венесуэла

Уругвайці, які по праву вважаються одними з фаворитів першості Америки 2016, провели перший матч у квартеті С незрозуміло. Програвши збірній Мексики, Уругвай поставив під питання вихід з групи в стадію плей-офф. Це зумовило необхідність перемоги дворазових чемпіонів світу в матчі другого туру.

Матч Уругвай – Венесуела почався з невеликою перевагою фаворитів, однак явних гольових ситуацій біля воріт Венесуели не спостерігалося. Можна виділити лише шанс Едінсона Кавані на 15-й хвилині. Форвард ПСЖ мав шанс пробити по воротах з центру штрафного майданчика, але не влучив по м’ячу. У першому таймі атак суперників не вистачало завершення. Незважаючи на володіння м’ячем, в передній лінії збірна “селести” виглядала дуже сумбурно.

Збірна Венесуели пропонувала уругвайцем контратаки, а на 36-й хвилині і зовсім вийшла вперед у матчі. Відзначився Соломон Рондон. Колишній гравець Санкт-Петербурзького “Зеніту” добив м’яч у сітку воріт Уругваю після того, як голкіпер Муслера ледь не запустив снаряд “за вуха” з флангового удару з сорока метрів. Фернандо перевів м’яч у поперечину, а на добиванні вже нічим допомогти своїй команді не міг. 1:0 повела Венесуела.

Другий тайм збірна Уругваю почала більш активно. На 54-й хвилині нападник Суани мав шанс зрівняти рахунок. Після подачі кутового форварду випала можливість з кута воротарського майданчика пробити по воротах, але удар прийшовся вище створу.

Збірна Венесуели відіграла весь другий тайм на контратаках, деякі з яких були гольовими. На 68-й хвилині Пеньеранда вийшов один на один з Муслерою. Голкіпер уругвайців залишив свою команду в грі, відбивши удар форварда.

У компенсований час Едінсон Кавані втратив два приголомшливих шанси зрівняти рахунок. Спочатку форвард без опору кута пробив повз воріт з району одинадцатиметровой позначки, а потім з близької відстані не зміг проткнути м’яч у ворота.

На останній компенсованій хвилині воротар уругвайців Муслера пішов у штрафну суперника на розіграш кутового. Акцентованого удару гравців “селести” глядачі не побачили, а венесуельці втекли на порожні ворота, однак після удару м’яч у ворота так і не закотився.

Фінальний свисток матчу зафіксував перемогу збірної Венесуели з рахунком 1:0. Цей результат вивів переможців у стадію плей-офф, а команда Уругваю втратила всі шанси на продовження боротьби за престижний трофей.