Протистояння збірних Еквадору і Перу в рамках другого туру групового етапу квартету В повинно було стати визначальним для обох команд. Саме ці збірні за прогнозами фахівців повинні були боротися за друге місце в групі, де виступає Бразилія.

Копа Америка 2016: обзор встречи Эквадор - Перу

Матч збірних Перу і Еквадору вийшов захоплюючим і напруженим. Незважаючи на те, що еквадорці мали статистичне перевагу, зустріч проходила як протистояння цілком рівних команд. Футболісти Еквадору в два рази частіше били по воротах суперника (18 проти 9), при цьому тільки кожен третій удар кожної команди досягав створу воріт. У володінні м’ячем перевага була на боці еквадорців (56% на 44%). Проте підсумок матчу визначається цифрами на табло, а не статистикою.

Вже на 5-й хвилині зустрічі відкрили рахунок перуанці. Крістіан Куева не залишив шансів голкіперу Еквадору Олександру Домінгесу. На 13-й хвилині Едісон Флорес зміг подвоїти перевагу національної команди Перу. Після двох пропущених голів склалося враження, що збірна Еквадору має мало шансів набрати хоча б якісь очки в матчі, проте футбол часто непередбачуваний.

Футболісти Еквадору у другій половині першого тайму почали діяти активніше, результатом чого став гол Эннера Валенсії за шість хвилин до закінчення першої половини зустрічі. Отримавши пас в штрафний еквадорець точно пробив повз воротаря збірної Перу, не залишивши останньому жодних шансів. На перерву команди пішли з перевагою перуанців в один м’яч.

Друга половина зустрічі почалася з невеликою перевагою еквадорців. Це зумовлювалося рахунком на табло. Ініціатива атакуючих футболістів була винагороджена вже 48-й хвилині. Міллер Боланьос порівнює цифри на табло – 2:2.

Решту матчу команди не змогли вразити чужі ворота, хоча мали на це непогані шанси. Фінальний рахунок матчу 2:2 виглядає справедливо. Перуанці добре почали зустріч, а футболісти Еквадору змогли проявити характер і переломити хід протистояння.

За підсумками зустрічі футболісти Перу набирають чотири очки після двох турів, еквадорці – мають два бали. Однак шанси останніх на вихід з групи виглядають більш переважно, оскільки в заключному матчі групи в суперниках Еквадору буде збірна Гаїті, а перуанці зіграють з Бразилією.