В рамках першого туру групового етапу квартету D на Кубку Америки з футболу 2016 зійшлися минулорічні фіналісти турніру. Матч Аргентина – Чилі був, мабуть, найбільш очікуваним на груповій стадії першості.

Кубок Америки 2016: обзор матча Аргентина - Чили

Національна збірна Аргентини перед початком зустрічі була ослаблена відсутністю у складі свого капітана і лідера Ліонеля Мессі. Не вийшов в основі і інший зірковий фовард біло-блакитних Серхіо Агуеро. Однак відсутність нападників не стало великою проблемою для дворазових тріумфаторів першостей світу.

Вже на другій хвилині Ніко Гайтан після удару головою міг вразити ворота чилійців. Клаудіо Браво врятувала верхня стійка воріт. Після цього епізоду до 30-ї хвилини гольових моментів у грі не було, хоча команди намагалися швидко проходити центр поля і атакувати ворота один одного. Після закінчення півгодини нападник Чилі Алексіс Санчес упустив свій гольовий момент. Його удар з лінії штрафного відбив Серхіо Ромеро. На 34-й хвилині той же Санчес зі штрафного відправив м’яч у дев’ятку, але голкіпер аргентинців знову впорався з ударом.

Кінець першого тайму залишився за аргентинцями, але рахунок на табло не змінився – надто вже сумбурними і недопрацьованими були атаки у виконанні тріо Ді Марія, Ігуаїн, Гайтан.

Другу половину зустрічі чилійці почали активно, чому сприяли кілька небезпечних стандартних положень. Проте рахунок в матчі відкрив Анхель Ді Марія на 51-й хвилині. Після помилки півзахисника Чилі Арангеса в центрі поля Банега перехопив м’яч і віддав хорошу передачу на гравця ПСЖ. Ді Марія вразив ближній кут воріт Браво.

На 59-й хвилині вже сам Банега подвоїв перевагу аргентинців. Клаудіо Браво знову пропустив удар в ближній кут, але на траєкторію польоту м’яча в даному епізоді вплинув рикошет від шипів бутц Маурісіо Ісли.

Був відмінний момент і Гонсало Ігуаїна. На 67-й хвилині форвард “Наполі” з близької відстані не зміг відправити м’яч у дальній кут – виручив воротар.

Чилійці все ж змогли в самому кінці компенсованого часу відіграти один м’яч. Фуензалида за кілька секунд до кінця зустрічі головою переправив м’яч у ворота.

Підсумкової рахунок матчу 2:1 на користь збірної Аргентини залишає більші шанси переможцям на вихід з групи D у стадію чвертьфіналу з першого місця.