Після невдалого старту на “Копа Америка” (поразка від Аргентини) чилійці повинні були набирати очки у матчі другого туру групового етапу. Суперниками збірної Чилі в другій грі стали футболісти з Болівії.

Кубок Америки 2016: обзор игры Чили - Боливия

Обидві національні збірні програли свої перші зустрічі на турнірі з однаковим рахунком 1:2. Чилійці не змогли протистояти збірній Аргентини, а болівійці в чому сенсаційно поступилися команді Панами. Перед своїми другими матчами обидва колективи ставили собі завдання перемогти для того, щоб зберегти шанси на вихід з групи D.

Гра почалася з перевагою збірної Чилі, однак до серйозних гольових моментів у перші півгодини гри справа не дійшла. Лише в заключні п’ятнадцять хвилин чилійці змогли створити кілька гострих ситуацій біля воріт голкіпера Болівії. Хороші шанси мали Пінілья і Санчес, але ударам відомих гравців не вистачило точності. Перша половина зустрічі завершилася нулями на табло.

Не минуло й хвилини з початку другої половини зустрічі, як збірна Чилі відкрила рахунок. Болівієць Хуан Карлос Ансе втратив м’яч поблизу штрафного, ніж непреминул скористатися Маурісіо Пінілья, зробив гольовий пас на Артура Відаля. 1:0 повела збірна Чилі вже на 46 хвилині.

На 61-й хвилині збірна Болівії відігралася. Красивий гол вийшов у Джасмани Кампоса. Болівієць завдав сильний удар зі штрафного у саму павутину воріт. Клаудіо Браво був безсилий. На табло загорілися цифри 1:1.

Після пропущеного м’яча чилійці ще більш додали в атакуючих діях. На 73-й хвилині відповів Санчес своїм ударом зі штрафного, але голкіпер болівійців відбив м’яч, посланий у самий кут. Мав гольові шанси і Артуро Відаль, але гравця “Баварії” не вистачало точності, а іноді і везіння.

Вирішальним відрізком матчу стали 8 доданих хвилин до основного часу. Футболісти Чилі все небезпечніше насідали на ворота суперника, коли нарешті на 8-й компенсованій хвилині арбітр вказав на точку у ворота збірної Болівії. М’яч після подачі до штрафного влучив у руку Джасмина Кампоса і суддя прийняв вельми неоднозначне рішення. На 10-й компенсованій хвилині Артуро Відаль не схибив – 2:1 на користь Чилі.

Болівійці мали відмінний шанс відігратися. На 12-й доданій до матчу хвилині Родріго Рамалло з вигідної позиції не зміг влучити у кут воріт Клаудіо Браво. Після його удару з району одинадцатиметровой позначки м’яч пройшов у лічених сантиметрах від штанги.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь збірної Чилі. Цей матч став одним з найбільш напружених і драматичних протистоянь на “Копа Америка” в рамках групового етапу.