Господарі “Копа Америка 2016” підійшли до заключного матчу в групі А з трьома очками після двох протистоянь. У заключному турі американцям належало зіграти з футболістами з Парагваю.

"Копа Америка 2016": обзор матча США - Парагвай

Футболісти збірної США потребували перемозі в заключному матчі. Три очки гарантували б американцям вихід у стадію плей-офф турніру, нічия ж могла залишити лише теоретичні шанси на продовження боротьби за Кубок Америки. Парагвайці, які заробили очко в матчі першого туру, потребували тільки в перемозі і сприятливого результату в протистоянні Колумбії та Коста-Ріки.

Матч не став видовищним для вболівальників. Парагвайці більше володіли м’ячем протягом зустрічі, частіше атакували ворота суперника (південноамериканська збірна мала значну перевагу за ударами). Однак нічого суттєвого з переваги парагвайці не витягли. Навпроти в першій половині тайму футболісти США мали кілька теоретичних шансів для взяття воріт. Ще до закінчення півгодини гри було призначено два небезпечних штрафних поблизу штрафного майданчика Парагваю. Ударів американських футболістів не вистачало точності.

На 27-й хвилині рахунок у зустрічі був все ж відкрито. Гайси Зардес (США) віддав передачу в штрафний парагвайців, яка розрізала всі оборонні редути південноамериканської оборони. З району одинадцятиметрової позначки Клінт Демпсі виявився точним. Збірна господарів турніру повела 1:0. З таким рахунком закінчився перший тайм.

У другому відрізку матчу парагвайці зробили спроби для усунення відставання в рахунку. На 48-й хвилині американці залишилися в чисельній меньшестве. За другу жовту картку з поля був вилучений Деандре Йедлин. Перевага в одного гравця не допомогло південноамериканцям зрівняти рахунок. За кілька хвилин до закінчення матчу парагвайці забили, проте взяття воріт було скасовано через положення “поза грою”.

До фінального свистка рахунок так і не змінився. Американці здобули складну трудову перемогу, яка дозволила господарям з шістьма очками зайняти перше місце в групі А Збірна Парагваю покидає турнір.