Колумбійці є одними з фаворитів першості Америки з футболу 2016. В рамках другого туру групового етапу у квартеті А цієї збірної протистояла інша південноамериканська команда – збірна Парагваю.

Кубок Америки 2016: обзор матча Колумбия - Парагвай

Головною новиною для вболівальників збірної Колумбії перед матчем стала присутність капітана і лідера збірної Хамеса Родрігеса в стартовому складі. Саме цей гравець мадридського “Реала” своїми діями в підсумку і вплинув на рахунок на табло.

Колумбійці почали зустріч активніше. Як наслідок, глядачі побачили швидкий гол. На 12-й хвилині Хамес Родрігес подав кутовий з правого флангу атаки. На передачу відгукнувся форвард “Мілана” Карлос Бакка і невідпорно пробив під поперечину з лінії воротарського майданчика. Цей м’яч став першим на турнірі для колумбійського нападника.

На 30-й хвилині матчу колумбійці подвоїли свою перевагу. Хамес Родрігес тепер вже сам послав м’яч у ворота збірної Парагваю, змусивши тріпатися сітку в дальньому куті воріт. Збірна Колумбії впевнено повела в рахунку 2:0. Після цього парагвайці намагалися хоч якось налагодити свою гру в атаці, але гольових моментів першої половини зустрічі можна виділити тільки удар зі штрафного Даріо Лескана. Голкіпер колумбійців Віспини в елегантному стилі відбив м’яч у поперечину воріт.

У другому таймі голкіпер збірної Колумбії знову продемонстрував дива порятунку своїх воріт. Віспини здійснив один з найкрасивіших сейвів чемпіонату на даний момент. На 62-й хвилині Паулу Да Сільва після подачі кутового спрямував м’яч у дев’ятку, проте воротар, витягнувшись на весь свій зріст, зумів дістати снаряд.

Парагвайці все ж не пішли з поля без гола. На 71-й хвилині чудовим дальнім ударом Віктор Айяла послав м’яч у дев’ятку воріт колумбійців. Цей гол поки є справжньою окрасою турніру.

Більше команди не змогли відзначитися в матчі, хоча у Едвіна Кардона (Колумбія) був блискучий момент для взяття воріт – Парагвай врятувала штанга.

Підсумкова перемога Колумбії 2:1 дозволяє цій збірної набрати шість очок після двох матчів і впевнено лідирувати в групі А. Парагвайці після двох зустрічей мають в активі лише одне очко.