Після поразки від колумбійців у матчі першого туру господарі “Копа Америки 2016” футболісти збірної США повинні були набирати очки в матчі з Коста-Рікою. Другий тур для американців став вирішальним матчем на турнірі на даний момент.

Кубок Америки 2016: обзор матча США - Коста-Рика

Футболістам збірної США була необхідна перемога у протистоянні з Коста-Рікою для продовження боротьби за місце у плей-офф. Костариканцы в свою чергу так само потребували поповнення своїх набраних балів. Тому гра повинна була вийти наполегливої, проте насправді цього не сталося.

Американці швидко відкрили рахунок. Костариканець Крістіан Гамбоа вже на 8-й хвилині сфолив у своїй штрафній площі, що призвело до негайного призначенням пенальті. Лідер збірної США Клінт Демпсі, колишній помітним ще в першому матчі з Колумбією, з точки не схибив. 1:0 повели американці.

Ще до кінця першого тайму футболісти США змогли ще двічі засмутити суперників, довівши рахунок до розгромного вже на 42-й хвилині. Спочатку, коли на табло горіли 37-я хвилина, Джермейн Джонс ударом в один дотик з-за меж штрафного поклав м’яч у кут, а Боббі Вуд за три хвилини до кінця першої половини з передачі Клінта Демпсі оформив рахунок 3:0 на користь команди США.

У другому таймі футболісти Коста-Ріки активізувалися, але забити так і не змогли. Відмінну можливість мав Брайан Руїс на 62-й хвилині, але удар нападника не вистачило кількох сантиметрів – м’яч влучив у штангу.

В кінці матчу (82 хвилина) костаріканський захисник грубо помилився в своїй штрафній площі і Грем Зуси встановив остаточний підсумок зустрічі, закотивши м’яч у порожні ворота.

Фінальний свисток застав команди при рахунку 4:0 на користь збірної США. Таким чином, після другого туру у господарів чемпіонату залишається три набраних очки, а футболісти Коста-Ріки залишаються з єдиним набраним балом і опускаються на четверте місце в групі А.