Збірна Мексики здобула впевнену перемогу над уругвайцями у матчі першого туру групового етапу квартету С. Другими суперниками мексиканців на турнірі були футболісти з Ямайки.

Кубок Америки 2016: обзор игры Мексика - Ямайка

Перед початком зустрічі збірна Мексики заслужено вважалася фаворитом протистояння з командою Ямайки. Проте перший гольовий шанс був у збірній, відомої багатьом по пісні групи “Чайф”. Клейтон Дональдсон на 7-й хвилині з вигідної позиції пробив зовсім поруч з кутом воріт мексиканців. Після невдалої реалізації моменту гравці Ямайки пропустили у свої ворота. Після подачі Жесуса Мануеля Корони форвард німецького “Байєра” і збірної Мексики Чічаріто точно пробив головою. На 17-й хвилині на табло загорілися цифри 1:0 на користь збірної Мексики.

У другій половині першого тайму Ямайка могла зрівняти рахунок. Спочатку Гарет Макклейри на 37-й хвилині з воротарської площі не зміг переграти голкіпера Очоа, а потім Майкл Хектор за п’ять хвилин до кінця тайму з вигідної позиції пробив прямо по центру мексиканських воріт – воротар знову перегородив снаряду шлях через лінію.

На початку другого тайму мексиканці ледь не збільшили перевагу. Чічаріто з меж штрафного не зміг потрапити в кут.

Мексиканці все ж змогли подвоїти свою перевагу. Через кілька хвилин після виходу на поле Орибе Пенальта, замінив Чічаріто, оформив рахунок 2:0 на користь Мексики. До кінця зустрічі цифри на табло так і не змінилися, хоча у ямайських гравців були шанси розпечатати ворота Гільєрме Очоа.

Перемога у матчі дозволила мексиканцем оформити вихід в плей-офф “Копа Америки” 2016. Підсумкове місце в групі буде визначено в протистоянні зі збірною Венесуели. Футболісти Ямайки програли обидва матчі на старті турніру і втратили шанси на продовження боротьби в плей-офф.