В даний час Чемпіонат Іспанії з футболу визнається одним з найцікавіших завдяки наявності в іспанських клубах самих іменитих зірок світового масштабу. У вищому іспанському футбольному дивізіоні виступають кілька найсильніших клубів світу, проте історично найтитулованішою футбольною командою Іспанії визнається лише одна.

Самый титулованный футбольный клуб Испании

Кращим футбольним клубом XX століття за версією ФІФА визнаний знаменитий мадридський колектив «Реал». Саме ця команда є найбільш титулованою в Європі. Тому досить логічно визнати «вершкових» кращою командою та Іспанії.

За більш ніж столітню історію існування мадридський «Реал» завоював безліч трофеїв на внутрішній арені, так і на європейських полях. У вищому іспанському дивізіоні (Ла-лізі) «Реал» здобув більше тридцяти перемог (32). Це найкращий показник серед іспанських команд. Для порівняння: «Барселона» вигравала чемпіонат тільки 23 рази.

«Реал» Мадрид є дев’ятнадцятиразовим володарем кубка Іспанії, ще дев’ять разів «галактікос» вигравали Суперкубок своєї країни.

Серед усіх європейських футбольних клубів ніхто не вигравав трофей Кубка (Ліги) чемпіонів частіше цього іспанського колективу. «Реал» десять раз здобув перемогу в престижному турнірі. Головним переслідувачем мадридців за цим показником є італійський «Мілан» з сімома перемогами в названому змаганні.

Двічі «Реал» здобув перемоги у другому за значущістю єврокубку – Кубку УЄФА. Стільки ж перемог числиться за «вершковими» в Суперкубку УЄФА і Міжконтинентальному кубку. Одного разу (у 2014 році) «Реал» виграв клубний чемпіонат світу.

За даними на початок 2016 року «Реал» має 77 престижних перемог на внутрішній арені та європейських турнірах. Така вражаюча кількість титулів мадридці змогли завоювати за 113 років. Вболівальники найтитулованішої команди Іспанії сподіваються, що число трофеїв «Реала» в майбутньому буде все більше зростати.