Молодіжний чемпіонат світу з хокею, що проходить у столиці Фінляндії, стрімко досягає своїх вирішальних стадій. Визначилися збірні, які проведуть свої останні матчі на турнірі в боротьбі за медалі світової першості.

Кто сыграет в финале МЧМ-2016 по хоккею

На 5-е січня 2016 року в Гельсінкі заплановано два останні матчі. Особливу увагу світова громадськість приділяє фінального протистояння, часом старту якого позначено 21:30 за мск. Хокейні скаути і агенти з усього світу будуть спостерігати за висхідними хокейними зірками з Фінляндії та Росії.

На початок турніру золото Мчм-2016 готували шведським і американським хокеїстам. Таку думку склалося завдяки впевненій грі останніх, однак ці збірні гратимуть у матчі за третє місце.

Перший півфінал Мчм-2016 між господарями турніру та шведами завершився перемогою збірної Фінляндії з рахунком 2:1. Команда суомі зломила опір хокеїстів «трек руно», змогла відігратися з рахунку 0:1. У третьому періоді збірна Швеції виглядала не так агресивно, як у всіх інших матчах першості, помітний був певний фізичний та ігровий спад.

За схожим сценарієм проходив другий півфінальний матч. Збірна США відкрила рахунок у першому періоді протистояння з Росією. Підопічні Валерія Брагіна у другій двадцятихвилинці відвантажили американцям дві шайби. Заключний період пройшов в атаках збірної США, але росіяни героїчно вистояли і пройшли у фінал світового турніру.

Варто нагадати, що підопічні Брагіна і Ялонина вже схрещували свої ключки на Мчм-2016. Це сталося на груповому етапі турніру. Тоді російські хокеїсти у драматичному матчі здобули валидольную перемогу 6:4.