Карамельні яблука

Карамельні яблука — ідея для бізнесу. Карамельне яблуко — це словосполучення здатне зацікавити не тільки дитини. Для тих, хто шукає нові ідеї для бізнесу, виготовлення таких яблук буде цікавим рішенням. При невеликих фінансових вкладеннях, ця ідея приносить досить гарний прибуток. Процес карамелізації яблук в цілому посідає 40 хв і виконується в домашніх умовах без придбання спеціального обладнання.

Ринок збуту.
Так як продукт розрахований на дитячу аудиторію, то було б правильно продавати карамельні яблука на святкових заходах. Такі події, як День міста, ярмарок, Масляна і т. д. є кращими майданчиками для збуту такої продукції. І якщо у великих містах торгова політика більше схиляється до стаціонарних приміщень, то на периферії для такого способу заробляння грошей надана повна свобода. В даний час простежується закономірність: чим далі від великого міста, тим лояльніше умови торгівлі. Цей факт потрібно обов’язково враховувати.

Собівартість готового продукту.
У цій статті ми розглядаємо спосіб виробництва карамельних яблук в домашніх умовах без застосування спеціального обладнання. Тим, хто хоче займатися таким бізнесом професійно, буде незайвим придбання карамелізатора. Але для того щоб зрозуміти наскільки це вигідно і трудомістко, потрібно виготовити кілька партій в звичайній каструлі. Можливо, до покупки професійного приладу справа так і не дійде.
Для розрахунку собівартості візьмемо партію з 80 яблук. Почнемо з того, що ціна на яблука в різний час року досить відрізняється. Літній та осінній період вважається найдешевшим. Якщо врахувати, що цей час є найкращим для торгівлі такою продукцією, то можна вважати це позитивним фактом, що впливає на собівартість. Середня ціна 1 кг сезонних яблук коливається від 50 до 100 р. За цю ціну можна придбати 8 плодів середнього розміру. Неважко порахувати, що 80 яблук буде коштувати 1000 р. Також для виробництва знадобиться спеціальна карамель, вартість якої становить 250 р. і 2,5 кг цукру на суму 75 р. Витрати на упаковку і електроенергію складуть в загальній складності 150 р.
Тепер можна провести нескладні розрахунки:

  • Яблука 1000 р.
  • Карамель 250 р.
  • Цукор 75 р.
  • Витрати на упаковку 150 р.

Загальна: 1475 р. / 80 = 18 р. (собівартість одного готового яблука).
Якщо врахувати, що вартість продажу готового карамельного яблука коливається від 100 до 150 р., то така собівартість здатна принести досить великі прибутки. Продавши 15 яблук по 100 р., окупаються витрати всієї партії. А якщо врахувати, що ціна на закуповувані яблука може бути нижче, то такий розрахунок стане ще цікавіше.

Підготовка матеріалу.
Для виготовлення карамельних яблук потрібно:
•яблука середнього розміру 80 шт.;
•карамельна глазур 425 г;
•цукровий пісок 2,3 кг;
•вода 470 мл;
•пакувальні пакети 80 шт.;
•паличка 80 шт.;
•панировочная суміш за бажанням.
Для виготовлення карамельних яблук краще всього підійдуть зелені плоди. Зазвичай вони мають досить щільну структуру і красиво виглядають в готовому вигляді.
Яблука потрібно добре промити, видалити плодоніжку і ретельно витерти. Потім в кожний плід потрібно вставити паличку-тримач. Гострий кінець палички встромляється в районі плодоніжки. Для цих цілей використовують дерев’яні або пластикові палички. Зазвичай в магазинах, де продають глазур, можна без праці придбати і палички, і упаковку. Багато фірм пропонують спеціальний пристрій для нанизування яблука на паличку, але як показує практика, можна цілком обійтися без зайвих витрат.
Тепер потрібно приступати до виготовлення карамелі. Перемішуються всі необхідні інгредієнти відповідно до інструкції, написаної на кришці банки з глазур’ю. Отриману суміш потрібно вилити в каструлю з плоским дном і поставити на помірний вогонь. Карамель вважається готовою, коли температура розчину досягне 138 град і буде швидко застигати у вигляді краплі на тарілці. Дуже важливо, щоб карамель не підгоріла. В іншому разі глазур стане гіркою і неїстівною.

Процес виготовлення карамельного яблука.
Як тільки глазур досягне ідеальної ступеня готовності, можна приступати до виготовлення продукту. Утримуючи яблуко за паличку, потрібно швидко вмочити його в карамель. Місце навколо палички не рекомендується покривати карамеллю, так як в цій області будуть виходити зайві повітряні бульбашки, які можуть утворитися в процесі покриття яблука глазур’ю. Потім яблуко можна поставити на змащений олією піднос для повного застигання. Якщо глазур зварена правильно, то карамельна оболонка застигне протягом хвилини. Для того щоб нанести на яблуко додатковий декор у вигляді панировочного бісеру, кокосової і шоколадної стружки, то це потрібно робити відразу ж після обмакувания яблука в карамель, інакше паніровка не прилипне.

Пакування та зберігання.
Правильно приготовані яблука добре упаковуються в прозорі пакети. Недоваренная глазур буде прилипати до поліетилену і може швидко розтанути.
Готові яблука найкраще зберігати в холодильнику. При транспортуванні вироби використовують сумку-холодильник або обкладають продукцію охолоджуючими елементами. Термін зберігання готових яблук 3 дні. При виготовленні партії товару цей факт потрібно враховувати, щоб не викидати непроданий товар вчасно. Краще всього починати з невеликої кількості і з часом збільшити виробництво у відповідності з реальним попитом.

 

Related posts

 
 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

http://poradumo.com.ua/202904-karamelni-iablyka/